אודות החברה

אודות חברת קו האופק

חברת "קו האופק בטחון" הינה חברה מובילה בתחומה המספקת שירותי אבטחה ורפואה ללקוחות מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. אנחנו מאמינים כי שירות מקצועי אחראי ואמין הינו הבסיס לכל שיתוף פעולה, ואנחנו עושים כל מה שניתן ואף מעבר, למציאת פתרונות לכל הדרישות, השינויים, והאתגרים על מנת לספק שירות ייחודי, איכותי, ואישי ללקוחות החברה ולעובדיה.

אודות חברת קו האופק

אמינות

כחברה שעוסקת במתן פתרונות בתחומים רגישים כמו אבטחה ורפואה, אנחנו מקנים חשיבות עליונה לאמינות שלנו מולכם בכל נושא ועניין. הצוותים שלנו נמצאים תחת בקרה צמודה של מפקחי שטח ועובדים על פי הנחיות ברורות.

מקצועיות

חברתנו עוסקת בהכשרה והעשרה מתמדת של כל בעלי התפקידים בחברה, גם ברמה המשרדית וגם בשטח. השתלמויות, הדרכות והנחיות ייעודיות לפרויקטים מיוחדים. ליווי בשטח של מפקחים וקשר צמוד ורציף עם האחראים מטעמכם בפרויקט. כל משימה, גדולה כקטנה, מקבלת התייחסות עד לפרטים הקטנים מתחילתה ועד סופה המוצלח.

ייצוגיות

אנחנו מאמינים שלא מספיק להיות טוב, צריך גם להראות טוב. אנשי הצוות שלנו מהסדרנים ועד החובשים, לבושים ומיוצגים בצורה אסתטית והולמת את האירוע אליו הם מצוותים. בין אם זה טיול בשטח או אבטחה במתקן קבוע, אנשי רפואה במרפאות שטח או שומרי לילה. הצוותים שלנו מכבדים את עצמם ואתכם ובעלי תודעת שירות גבוהה. עמוד שירותים:

הנהלה

קו האופק - נקודת המפגש של מקצועיות ומסירות